Direktronik Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OM4 25m

Direktronik Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OM4 25m

kr 880
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Begrenset antall:
Direktronik artikkelnr. 117-1618
Dustin artikkelnr. 5010674463

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM4
  • Lengde
    25 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Fiberoptisk Kabel

Topptekst

Produsent
Direktronik

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM4
Antall fibre
2

Diverse

Farge
Blå

Størrelser og vekt

Lengde
25 m

Service og støtte

Type
1-årsgaranti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på