Microconnect Nettverkskabel

  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010736721
  • Prod. art. nr.
  • FIB441125

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent EET Nordic
Antall pakker 1
Merke MicroConnect
Produktserie MicroConnect
Generelt
Tilpassede standarder OS1
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre LC/PC-enkeltmodus
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre LC/PC-SingleMode
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Nettverkkabeltype Nettverkkabel
Ekstra funksjoner Halogen-free
Størrelser og vekt
Lengde 125 m
Lengde i meter 125 m
Service og støtte
Service og Støtte 25 års garanti
Service & Støtte 25 år