Microconnect Nettverkskabel

  • Frakt fra: 99 kr
Dette produktet er utgått og kan ikke bestilles
  • Artikkelnr.
  • 5010736940
  • Prod. art. nr.
  • FIB120005R

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent EET Nordic
Antall pakker 1
Merke MicroConnect
Produktserie MicroConnect
Farge
Farge Red, Rød
Generelt
Tilpassede standarder OM1
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre ST/PC-multimodus
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre SC/PC MultiMode
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Nettverkkabeltype Nettverkkabel
Ekstra funksjoner Halogen-free
Color
Color Red
Størrelser og vekt
Lengde 5 m
Lengde i meter 5 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti, 25 år