img
img
img
img
img
img

HPE X140

20 995 kr Ekskl. moms 664 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010790930
  • Prod. art. nr.
  • JG709A

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent HP
Antall pakker 1
Modell X140
Produktserie HPE
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll 40 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 40000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol 40 Gigabit Ethernet
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 40GBASE-CSR4 - MPO multi-mode
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type QSFP+ transceivermodul
General
Device Type QSFP+ transceiver module
Form Factor Plug-in module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 40GBASE-CSR4