IBM SFP (mini-GBIC) transceivermodul

20 495 kr 648 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010820169
  • Prod. art. nr.
  • 45W1216

Produktinformasjon

The IBM 45W1216 features a longwave 8 Gbps SFP fiber optic transceiver, and is designed to support 2, 4 or 8 Gbps Fiber Channel connections at distances up to 10 km (6.2 miles), while using the appropriate 9.0/125 micrometer single mode fiber optic cable.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent IBM
Antall pakker 1
Produktserie IBM
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x 8Gb Fibre Channel ( long wave )
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll 8Gb Fibre Channel (Long Wave), 8 Gb-fiberkanal (langbølge)
Dataoverføringshastighet 8500 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol 8Gb Fibre Channel (Long Wave)
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Fiberoptisk