img
img

Cisco MFELX1

1 545 kr Ekskl. mva
  • Frakt fra: 99 kr
Dette produktet er utgått og kan ikke bestilles
  • Artikkelnr.
  • 5010853791
  • Prod. art. nr.
  • MFELX1

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Modell MFELX1
Produktserie Cisco Small Business
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 100Base-LX - LC single mode x 2
Generelt
Formfaktor Plugginnmodul
Nettverkstype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Fast Ethernet
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet 100 Mbps
Miljøparametre
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 0.9 cm
Yttermål dybde 5.6 cm
Yttermål Høyde 1.3 cm
Vekt 0.018 kg
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 100Base-LX
General
Form Factor Plug-in module