_Cbk Koblingskabel

SC/APC enkel modus LC/APC SingleMode Enkeltmodus

445 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010875131
  • Prod. art. nr.
  • FPD92SALA-100

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre SC/APC enkel modus
Kontakttype høyre LC/APC SingleMode
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 10 m