img

Microconnect Nettverkskabel

SC/PC-enkeltmodus SC/PC SingleMode Duplex Enkeltmodus

1 399 kr Ekskl. mva
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010913424
  • Prod. art. nr.
  • FIB221125

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre SC/PC-enkeltmodus
Kontakttype høyre SC/PC SingleMode
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 125 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti