img

Cisco 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router

3 695 kr Ekskl. mva 118 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 124 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010926292
  • Prod. art. nr.
  • C887VAM-K9

Produktinformasjon

The Cisco 880VA Series Routers support DSL multimode. including very-high- speed DSL 2 (VDSL2) and asymmetric DSL 2+ (ADSL2+). The routers support VDSL2 and ADSL2+ on a single WAN interface, thus providing secure, cost-effective connectivity to small businesses, enterprise small branch offices, and teleworker sites.You can deploy Cisco 880VA Series Routers at any small-office location. With the Cisco 880VA Series, enterprise IT managers and service providers can take advantage of a solution that they can easily set up at the remote site and centrally manage to reduce ongoing operating costs.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet
Nettverkstilknytning / Protokoll for fjernstyrt administrasjon HTTPS, SSH, CLI, Telnet, SNMP 3, HTTP
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger LAN : 4 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 ¦ Management : 1 x console - RJ-45 ¦ WAN : 1 x ADSL2+ ¦ USB : 1 x 4 pin USB Type A ¦ WAN : 1 x VDSL2
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 32.5 cm
Yttermål dybde 24.9 cm
Yttermål Høyde 4.4 cm
Vekt 2.5 kg
Service og støtte
Service og Støtte 1 års garanti
Generelt
Ekstra funksjoner NAT support, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), MAC address filtering, Low-latency queuing (LLQ), Class-Based Weighted Fair Queuing (CBWFQ), Weighted Fair Queuing (WFQ), Spanning Tree Protocol (STP) support, Access Control List (ACL) support, Quality of Service (QoS), DHCP server, DNS proxy, fanless, DHCP relay, DHCP client, Class of Service (CoS)
Krypteringsalgoritme PKI, 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, DES, Trippel DES
Tilpassede standarder IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q , CISPR 24, EN 61000-3-2, ICES-003, EN 61000-3-3, EN55024, CISPR 22, EN50082-1, EN55022 Class B, EN 61000-6-1, EN 60555-2, FCC CFR47 Part 15, FCC CFR47 Part 15 B, VCCI V-3, KN22, EN 300386
General / Remote Management Protocol Telnet, SNMP 3, HTTP, HTTPS, SSH, CLI
General
RAM 256 MB (installed) / 768 MB (max)
Flash Memory 256 MB (installed) / 256 MB (max)
Encryption Algorithm DES, Triple DES, PKI, 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES
Authentication Method RADIUS, TACACS+
Nettverk
Nettverkstilknytning / Formfaktor Stasjonær
Nettverkstilknytning / Rutingprotokoll GRE, Regelbasert ruting (PBR), RIP-1, RIP-2, HSRP, VRRP