Microconnect Nettverkskabel

SC/PC-multimodus SMA/PC MultiMode Multimodus

895 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010947093
  • Prod. art. nr.
  • FIB250007

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre SC/PC-multimodus
Kontakttype høyre SMA/PC MultiMode
Fiberoptikktype Multimodus
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Oransje
Service og støtte
Service og støtte 25 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 7 m