img

Direktronik SFP+ MM SR 850nm 10Gbps DDMI - Juniper SFP-10GE-SR

  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 124 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010966085
  • Prod. art. nr.
  • 33-4248-2493

Produktinformasjon

SFP fra Direktonik tilsvarende Juniper SFP-10GE-SR

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Direktronik
Service og støtte
Service og Støtte 5 års garanti