img

Direktronik SFP+ MM SR 850nm 10Gbps DDMI - Juniper EX-SFP-10GE-SR

495 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010966088
  • Prod. art. nr.
  • 33-4248-2489

Produktinformasjon

SFP fra Direktonik tilsvarende Juniper EX-SFP-10GE-SR

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Direktronik
Service og støtte
Service og støtte 5 års garanti