img

Direktronik Fiber SC-LC MM 50/125 OM4 Duplex

SC LC Duplex Multimodus 50/125

  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011027311
  • Prod. art. nr.
  • 117-1198

Spesifikasjoner

Generelt
Versjon OM4
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 50/125
Kontakttype venstre SC
Kontakttype høyre LC
Fiberoptikktype Multimodus
Farge
Farge Purpur
Størrelser og vekt
Lengde 25 m