img

Allied Telesis AT-MC104XL-60

Medieomformer SC flermodus SC-enkeltmodus

3 195 kr Ekskl. mva 101 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011063722
  • Prod. art. nr.
  • AT-MC104XL-60

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Allied Telesis
Produktserie Allied Telesis AT
Modell MC104XL
Type Medieomformer
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet 100 Mbps
Maks. overføringsdistanse 15 km
Optisk bølgelengde 1310 nm
Tilpassede standarder IEEE 802.1Q
Type venstrekontakt SC flermodus
Kontakttype høyre SC-enkeltmodus
Maskinvarespesifikasjon
Produktformfaktor Ekstern
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 100Base-FX
Venstre konnektortype SC flermodus
Høyre konnektortype SC-enkeltmodus
Grensesnitt 1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode x 2, 1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode x 2
Statusindikatorer Strøm, Link OK, Testmodus, Lenke/aktivitet
Egenskaper Halv dupleksmodus, Full dupleksmodus, Auto-negotiation, MissingLink, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
Type Ekstern strømadapter
Tilpassede standarder RoHS, FCC Klasse A godkjent, CSA, UL, TUV, cUL
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 5 - 95%
Størrelser og vekt
Bredde 10.5 cm
Dybde 9.5 cm
Høyde 2.5 cm
Vekt 294 g
Bli først med det siste