QNAP TRX-10GSFP-SR

QNAP TRX-10GSFP-SR 

Produktet er midlertidig utsolgt eller permanent utgått. Se tilgjengelig tilbehør lenger ned på siden.

Vis tilbehør
QNAP artikkelnr. TRX-10GSFP-SR-MLX
Dustin artikkelnr. 5011118256

Raske fakta

  • Type grensesnitt
    SFP+
  • Fiberoptisk kontakt
    SFP+
  • Maksimal dataoverføringshastighet
    10000 Mbit/s
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.
QNAP

QNAP

Quality Network Appliance Provider, det er det navnet QNAP står for og at det er kvalitet QNAP lever er det ingen tvil om. QNAP er en kinesisk bedrift basert i Taiwan og de er trolig en av verdens mest kjente produsenter av NASer. QNAPs TS-serie med NASer er blant de beste i verden og de selger alt fra enkle hjemme modeller til avanserte løsninger for bedrifter.

Se mer fra QNAP

Spesifikasjon TRX-10GSFP-SR

Topptekst

Produsent

Ytelse

Maksimal dataoverføringshastighet
10000 Mbit/s
Type grensesnitt
SFP+
Fiberoptisk kontakt
SFP+
SFP-sender standard
SR
Maksimal overføring avstand
300 m
Bølgelengde
850 nm

Logistikk data

Harmonisert system (HS)-kode
85369010
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.