img

Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-LH-SMD)

Gigabit Ethernet

  • Lagerstatus: Kan sendes omgående 13 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011122904
  • Prod. art. nr.
  • GLC-LH-SMD-O

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent Cisco GLC-LH-SMD
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX
Maks. overføringsdistanse 20000 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type 3 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 3 år
Få fortrinnsrett på Black Friday!