img

Pro Optix SFP28-transceivermodul (tilsvarer: Cisco SFP-25G-LR)

25 Gigabit Ethernet

3 595 kr Ekskl. mva 114 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011125896
  • Prod. art. nr.
  • SFP-25G-LR-O

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP28-transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent Cisco SFP-25G-LR
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 25GBase-LR
Maks. overføringsdistanse 300 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll 25 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 25 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 25GBase-LR - LC-enkeltmodus hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type 3 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 3 år