img
img

Ubiquiti UFiber WiFi

  • 9 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011155355
  • Prod. art. nr.
  • UF-WIFI

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Ubiquiti
Modell WiFi
Type Trådløs ruter
Pakket mengde 1
Nettverk
Trådløs protokoll 802.11n
Dataoverføringshastighet 2488 Mbps
Maskinvarespesifikasjon
Formfaktor Veggmonterbar
Overføringsteknologi Trådløs, Kablet
Grensesnitt LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45, WAN: 1 x GPON - SC/APC
Antall WAN-porter 1
Integrert svitsj 4-portssvitsj
Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11n, GPON
Type Ekstern strømadapter
Strømforbruk ved drift 7 watt
Fargekategori Svart
Produsent MIPS
Installert antall 1
Klokkehastighet 0.9 GHz
Teknologi DDR SDRAM
Bruk
Egenskaper Nullstillingsknapp, Passiv PoE-støtte, Bromodus, IC, FCC
Min. driftstemperatur -10 °C
Maks. Driftstemperatur 45 °C
Driftsfuktighet 10 - 90% (ikke-kondenserende)
Størrelser og vekt
Bredde 12.634 cm
Dybde 12.609 cm
Høyde 3.165 cm
Vekt 190 g