Ubiquiti UniFi LC/UPC LC/UPC OM3 3m

Ubiquiti UniFi LC/UPC LC/UPC OM3 3m

292 kr
Frakt fra 99 kr
Ubiquiti artikkelnr. UOC-3
Dustin artikkelnr. 5011227156

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM3
  • Lengde
    3 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.
Ubiquiti

Ubiquiti

Ubiquiti er en relativt ung bedrift i databransjen, men de har virkelig slått igjennom stort med sine banebrytende produkter. Ubiquiti er helt og holdent fokusert på nettverksprodukt og deres mest kjente produkt er trolig routere, switcher og accesspunkter. De driver også med andre nettverksprodukter som for eksempel home automation og IP telefoni. Ubiquiti har også en rekke videoovervåkningsprodukter.

Se mer fra Ubiquiti

Spesifikasjon UniFi

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
PVC
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM3
Antall fibre
2

Diverse

Farge
Blå

Størrelser og vekt

Lengde
3 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på