HPE Aruba Instant On

HPE Aruba Instant On 

495 kr
Frakt fra 99 kr
Kan sendes omgående (4 på lager)
HPE artikkelnr. R9D16A
Dustin artikkelnr. 5011276738

Raske fakta

  • Type grensesnitt
    SFP
  • SFP-transceivertype
    Fiber optisk
  • Fiberoptisk kontakt
    LC
  • Multi-mode fiber (MMF) støttes
    Ja
  • Maksimal dataoverføringshastighet
    1000 Mbit/s
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Aruba Instant On

Topptekst

Produsent
Aruba

Ytelse

SFP-transceivertype
Fiber optisk
Maksimal dataoverføringshastighet
1000 Mbit/s
Type grensesnitt
SFP
Multi-mode fiber (MMF) støttes
Ja
Fiberoptisk kontakt
LC
SFP-sender standard
SX
Maksimal overføring avstand
500 m

Vekt og dimensjoner

Bredde
13 mm
Dybde
15 mm
Høyde
56 mm
Vekt
20 g

Datainnpakking

Antall medfølgende produkter
1 pc(s)
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.