Optiske fiberkabler

Filter

kr
kr
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m 1m LC LC OS1

Prokord

Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m 1m LC LC OS1

Artikkelnr. 5011177969 Prod. art. nr. OS1-LCLC-1
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OS1
  • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
+100 på lager
272 krEkskl. MVA
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 1.0m 1m LC SC OS1

Prokord

Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 1.0m 1m LC SC OS1

Artikkelnr. 5011177976 Prod. art. nr. OS1-LCSC-1
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 SC
  • Fiberoptisk type OS1
  • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
+100 på lager
199 krEkskl. MVA
Direktronik Lc-lc Multimode 50/125 Om4 Duplex Yd 2.0Mm 1.5M

Direktronik

Lc-lc Multimode 50/125 Om4 Duplex Yd 2.0Mm 1.5M

Artikkelnr. 5011315505 Prod. art. nr. 20103059
    28 på lager
    265 krEkskl. MVA
    Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 2.0m 2m LC LC OS1

    Prokord

    Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 2.0m 2m LC LC OS1

    Artikkelnr. 5011177970 Prod. art. nr. OS1-LCLC-2
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 LC
    • Fiberoptisk type OS1
    • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
    +100 på lager
    249 krEkskl. MVA
    Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 2.0M 2m LC LC OM3

    Prokord

    Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 2.0M 2m LC LC OM3

    Artikkelnr. 5011177931 Prod. art. nr. OM3-LCLC-2
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 LC
    • Fiberoptisk type OM3
    • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
    +100 på lager
    229 krEkskl. MVA
    Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 2.0m 2m LC SC OS1

    Prokord

    Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 2.0m 2m LC SC OS1

    Artikkelnr. 5011177977 Prod. art. nr. OS1-LCSC-2
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 SC
    • Fiberoptisk type OS1
    • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
    +100 på lager
    249 krEkskl. MVA
    Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 0.5M 0.5m LC LC OM3

    Prokord

    Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 0.5M 0.5m LC LC OM3

    Artikkelnr. 5011177929 Prod. art. nr. OM3-LCLC-0.5
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 LC
    • Fiberoptisk type OM3
    • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
    +100 på lager
    179 krEkskl. MVA
    Prokord Fiber OS1 LC-SC 9/125 Duplex SM 7.5m LC SC OS1

    Prokord

    Fiber OS1 LC-SC 9/125 Duplex SM 7.5m LC SC OS1

    Artikkelnr. 5011368070 Prod. art. nr. OS1-LCSC-7.5
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 SC
    • Fiberoptisk type OS1
    • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
    37 på lager
    349 krEkskl. MVA
    Ubiquiti Nettverkskabel 30.48m LC LC

    Ubiquiti

    Nettverkskabel 30.48m LC LC

    Artikkelnr. 5011047440 Prod. art. nr. FC-SM-100
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 LC
    • Produktfarge Sort
    Bestillingsvare
    1 219 krEkskl. MVA
    Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 10.0m 10m LC LC OS1

    Prokord

    Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 10.0m 10m LC LC OS1

    Artikkelnr. 5011177973 Prod. art. nr. OS1-LCLC-10
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 LC
    • Fiberoptisk type OS1
    • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
    +100 på lager
    399 krEkskl. MVA
    Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC SC OM3

    Prokord

    Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC SC OM3

    Artikkelnr. 5011177939 Prod. art. nr. OM3-LCSC-1
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 SC
    • Fiberoptisk type OM3
    • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
    70 på lager
    314 krEkskl. MVA
    Ubiquiti Nettverkskabel 60.96m LC LC

    Ubiquiti

    Nettverkskabel 60.96m LC LC

    Artikkelnr. 5011185905 Prod. art. nr. FC-SM-200
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 LC
    • Produktfarge Sort
    Bestillingsvare
    1 359 krEkskl. MVA
    Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 5.0m 5m LC LC OS1

    Prokord

    Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 5.0m 5m LC LC OS1

    Artikkelnr. 5011177972 Prod. art. nr. OS1-LCLC-5
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 LC
    • Fiberoptisk type OS1
    • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
    +100 på lager
    299 krEkskl. MVA
    Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC LC OM3

    Prokord

    Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC LC OM3

    Artikkelnr. 5011177930 Prod. art. nr. OM3-LCLC-1
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 LC
    • Fiberoptisk type OM3
    • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
    +100 på lager
    189 krEkskl. MVA
    Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M 10m LC SC OM3

    Prokord

    Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M 10m LC SC OM3

    Artikkelnr. 5011177944 Prod. art. nr. OM3-LCSC-10
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 SC
    • Fiberoptisk type OM3
    • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
    24 på lager
    471 krEkskl. MVA
    Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 2M 2m LC LC OM1

    Prokord

    Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 2M 2m LC LC OM1

    Artikkelnr. 5011177951 Prod. art. nr. OM1-LC-LC-2
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 LC
    • Fiberoptisk type OM1
    • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
    +100 på lager
    230 krEkskl. MVA
    Direktronik Fiberoptisk kabel

    Direktronik

    Fiberoptisk kabel

    Artikkelnr. 5010674456 Prod. art. nr. 117-1604
      37 på lager
      399 krEkskl. MVA
      Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 3.0m 3m LC LC OS1

      Prokord

      Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 3.0m 3m LC LC OS1

      Artikkelnr. 5011177971 Prod. art. nr. OS1-LCLC-3
      • Tilkobling 1 LC
      • Tilkobling 2 LC
      • Fiberoptisk type OS1
      • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
      +100 på lager
      279 krEkskl. MVA

      Viser 18 av 383 produkter