Optiske fiberkabler

Filter

m
m
kr
kr
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 2M LC/UPC LC/UPC OM1 2m
Artikkelnr. 5011177951 Prod. art. nr. OM1-LC-LC-2
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
+100 på lager
230 krEkskl. MVA
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC LC/UPC OM3 10m
Artikkelnr. 5011177944 Prod. art. nr. OM3-LCSC-10
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
29 på lager
471 krEkskl. MVA
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m LC/UPC-enkeltmodus LC/UPC-enkeltmodus OS1 1m
Artikkelnr. 5011177969 Prod. art. nr. OS1-LCLC-1
  • Kontakttype høyre LC/UPC-enkeltmodus
  • Type venstrekontakt LC/UPC-enkeltmodus
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
+100 på lager
272 krEkskl. MVA
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 3.0m LC/UPC LC/UPC OS1 3m
Artikkelnr. 5011177971 Prod. art. nr. OS1-LCLC-3
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
+100 på lager
279 krEkskl. MVA
Ubiquiti Nettverkskabel LC LC 61m
Artikkelnr. 5011185905 Prod. art. nr. FC-SM-200
  • Kontakttype høyre LC
  • Type venstrekontakt LC
  • Lengde 61 m
Bestillingsvare
1 359 krEkskl. MVA
Ubiquiti Nettverkskabel LC LC 30.5m
Artikkelnr. 5011047440 Prod. art. nr. FC-SM-100
  • Kontakttype høyre LC
  • Type venstrekontakt LC
  • Lengde 30.5 m
2 på lager
1 219 krEkskl. MVA
Direktronik Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM4 7m
Artikkelnr. 5010674459 Prod. art. nr. 117-1610
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM4
Bestillingsvare
519 krEkskl. MVA
Direktronik Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM4 2m
Artikkelnr. 5010674456 Prod. art. nr. 117-1604
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM4
Bestillingsvare
399 krEkskl. MVA
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 5.0m LC/UPC LC/UPC OS1 5m
Artikkelnr. 5011177972 Prod. art. nr. OS1-LCLC-5
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
+100 på lager
299 krEkskl. MVA
Direktronik Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM4 5m
Artikkelnr. 5010674458 Prod. art. nr. 117-1608
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM4
Bestillingsvare
469 krEkskl. MVA
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 1.0m SC/UPC-enkeltmodus LC/UPC-enkeltmodus OS1 1m
Artikkelnr. 5011177976 Prod. art. nr. OS1-LCSC-1
  • Kontakttype høyre SC/UPC-enkeltmodus
  • Type venstrekontakt LC/UPC-enkeltmodus
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
+100 på lager
199 krEkskl. MVA
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 5.0m SC/UPC LC/UPC OS1 5m
Artikkelnr. 5011177979 Prod. art. nr. OS1-LCSC-5
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
+100 på lager
399 krEkskl. MVA
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 0.5m SC/UPC LC/UPC OS1 0.5m
Artikkelnr. 5011177975 Prod. art. nr. OS1-LCSC-0.5
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
+100 på lager
179 krEkskl. MVA
Prokord Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 5.0M LC/UPC LC/UPC OM4 5m
Artikkelnr. 5011177992 Prod. art. nr. OM4-LCLC-5
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM4
68 på lager
398 krEkskl. MVA
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 2.0m LC/UPC-enkeltmodus LC/UPC-enkeltmodus OS1 2m
Artikkelnr. 5011177970 Prod. art. nr. OS1-LCLC-2
  • Kontakttype høyre LC/UPC-enkeltmodus
  • Type venstrekontakt LC/UPC-enkeltmodus
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
+100 på lager
249 krEkskl. MVA
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 30m
Artikkelnr. 5011105833 Prod. art. nr. LCLC-30S
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
Bestillingsvare
809 krEkskl. MVA
Direktronik Lc-lc Multimode 50/125 Om4 Duplex Yd 2.0Mm 1.5M LC/UPC LC/UPC OM4 1.5m
Artikkelnr. 5011315505 Prod. art. nr. 20103059
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM4
Bestillingsvare
255 krEkskl. MVA
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 2.0m SC/UPC LC/UPC OS1 2m
Artikkelnr. 5011177977 Prod. art. nr. OS1-LCSC-2
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
+100 på lager
249 krEkskl. MVA

Viser 18 av 418 produkter