D-Link DMC-700SC
D-Link DMC-700SC
D-Link DMC-700SC
D-Link DMC-700SC
D-Link DMC-700SC

D-Link DMC-700SC 

kr 1 295
Frakt fra kr 99
3 beregnet til lager: 03.10.2022
Lignende produkter på lager
D-Link artikkelnr. DMC-700SC/E
Dustin artikkelnr. 5010047416
Mediakonverterer, 1000Base-T til 1000Base-SX

Produktegenskaper

  • Antall porter: TP 1 stk
  • Hastighet: TP 1000 Mbps
  • Antall porter fiber: 1 stk
  • Hastighet Fiber: 1000Base-SX
  • Grensesnitt for Fiber: SC
  • Fiber Mode: Multi Mode (550 m)
  • Rackmonteringsbar (19")
  • Rackmontering er tilbehør
  • Garanti: 2 år
DMC-700SC konverterer 1000Base-T Gigabit kobber signaler til 1000Base-SX Gigabit multi-mode fiber-signaler. Maksimal avstand på fiberkabelen er 550 meter. Enheten er utstyret med en RJ-45 TP-port og en fiberport (SC kontakt).

Spesifikasjon DMC-700SC

Generelt

Produsent
Produktserie
D-Link DMC
Modell
700SC
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
Fibermedieomformer

Kabel

Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SC flermodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-T
Maks. overføringsdistanse
550 m
Egenskaper
Automatisk gjenkjenning per enhet, Auto-negotiation
Tilpassede standarder
C-Tick, FCC-klasse B-sertifisert, VCCI Class B ITE

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn
Statusindikatorer
Lenke/aktivitet, Strøm
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
40 °C
Driftsfuktighet
10 - 90%

Størrelser og vekt

Bredde
8.8 cm
Dybde
12 cm
Høyde
2.5 cm
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter DMC-700SC

PDF dokument

Andre kunder har også sett på