img

Moxa EtherDevice Switch EDS-208

1 095 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010373810
  • Prod. art. nr.
  • EDS-208

Raske fakta

Portantall
8
SFP Standard
Nei
Vifte
Nei

Nøkkelfunksjoner

  • 10/100BaseT(X) (RJ45), 100BaseFX (SC/ST type, Multi mode);
  • Broadcast Storm Protection;
  • IEEE802.3/802.3u/802.3x;
  • Store and Forward switching process type, 1024 address entries;
  • Operating Temperature ranging from -10 to 60°C;
  • Power inputs: 12 to 45 VDC or 18 to 30 VAC at 47 to 63 Hz;
  • Case design meets IP30 protection standard;

 

  • DIN-Rail mounting ability.

Produktinformasjon

Lille switch til industrielle applikationer. Bygges med enkelhed i skab med DIN-skinne. Redundant strømforsyning.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Moxa Technologies
Overføring
General / Interfaces Fast Ethernet
General
Compliant Standards IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Ports 8 x 10/100
Features Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, Broadcast Storm Control, half duplex mode, full duplex mode
Expansion / Connectivity
Interfaces 8 x 100Base-TX - RJ-45
Compliant Standards
Compliant Standards CISPR 22 Class A, EN55022 Class A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, FCC Part 15, EN 61000-4-5, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508
Service og støtte
Service og støtte 5 års garanti
Nettverk
Portantall 8
Nettverkstilknytning / Strøm via Ethernet (PoE) Nei
SFP Standard Nei
Vifte Nei
Nettverkstilknytning / Formfaktor Stasjonær
Nettverkstilknytning / Stakkbar Nei
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 4 cm
Yttermål dybde 9.5 cm
Yttermål Høyde 10.9 cm
Vekt 0.17 kg