img

IBM BNT 40Gb QSFP+ Direct Attach Cable

2 995 kr 96 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010654945
  • Prod. art. nr.
  • 49Y7890

Produktinformasjon

QSFP+ provides flexible connectivity for 40 Gb Ethernet. For 40 Gb connectivity over longer distances, use a QSFP+ transceiver and QSFP+ MTP optical cable to connect up to 4 10 Gb ports using fiber.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent IBM
Generelt
Kontakttype venstre QSFP+
Kontakttype høyre QSFP+
Nettverkkabeltype Nettverkkabel
Størrelser og vekt
Lengde 1 m