TP-Link MC110CS Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus
TP-Link MC110CS Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus
TP-Link MC110CS Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus
TP-Link MC110CS Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus
TP-Link MC110CS Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus
TP-Link MC110CS Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus
TP-Link MC110CS Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus

TP-Link MC110CS Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus

kr 399
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
TP-Link artikkelnr. MC110CS
Dustin artikkelnr. 5010872711

Raske fakta

  • Type
    Fibermedieomformer
  • Datakjedeprotokoll
    Ethernet, Fast Ethernet
  • Dataoverføringshastighet
    100 Mbps
  • Type venstrekontakt
    RJ-45
  • Kontakttype høyre
    SC-enkeltmodus
  • Maks. overføringsdistanse
    20 km
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon MC110CS

Generelt

Produsent
TP-LINK
Produktserie
TP-LINK
Modell
MC110CS
Type
Fibermedieomformer

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Ethernet, Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet
100 Mbps
Maks. overføringsdistanse
20 km
Optisk bølgelengde
1310 nm
Tilpassede standarder
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SC-enkeltmodus

Maskinvarespesifikasjon

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Venstre konnektortype
RJ-45
Høyre konnektortype
SC-enkeltmodus
Grensesnitt
1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode, 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hunn
Statusindikatorer
Kollisjonsstatus, Lenke/aktivitet, Portdupleksmodus, Strøm
Egenskaper
Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Flytkontroll, Full dupleksmodus, Halv dupleksmodus
Type
Ekstern strømadapter
Tilpassede standarder
FCC
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
40 °C
Driftsfuktighet
10 - 90%

Størrelser og vekt

Bredde
9.5 cm
Dybde
7.3 cm
Høyde
2.7 cm
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter MC110CS

Andre kunder har også sett på