TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

TP-Link MC100CM 

kr 395
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (3 på lager)
TP-Link artikkelnr. MC100CM
Dustin artikkelnr. 5011026419
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon MC100CM

Generelt

Produsent
TP-LINK
Produktserie
Modell
MC100CM
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
Fibermedieomformer

Kabel

Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SC flermodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Maks. overføringsdistanse
2,000 m
Egenskaper
Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Flytkontroll, Full dupleksmodus, Halv dupleksmodus
Tilpassede standarder
FCC, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Ethernet, Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet
0.1 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode, 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hunn
Statusindikatorer
Kollisjonsstatus, Lenke/aktivitet, Portdupleksmodus, Strøm
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
40 °C
Driftsfuktighet
10 - 90%

Størrelser og vekt

Bredde
9.5 cm
Dybde
7.3 cm
Høyde
2.7 cm
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på