HPE Msa 16GB Sw FC Sfp 4Pk Xcvr

HPE Msa 16GB Sw FC Sfp 4Pk Xcvr 

4 695 kr
Frakt fra 99 kr
Lei fra 157 kr/mnd. i 36 måneder
HPE artikkelnr. C8R24B
Dustin artikkelnr. 5011059805

Raske fakta

  • Type grensesnitt
    SFP+
  • SFP-transceivertype
    Fiber optisk
  • Fiberoptisk kontakt
    LC
  • Multi-mode fiber (MMF) støttes
    Ja
  • Maksimal dataoverføringshastighet
    16000 Mbit/s
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Msa 16GB Sw FC Sfp 4Pk Xcvr

Topptekst

Produsent

Ytelse

SFP-transceivertype
Fiber optisk
Maksimal dataoverføringshastighet
16000 Mbit/s
Type grensesnitt
SFP+
Single-mode fiber (SMF) støttes
Nei
Multi-mode fiber (MMF) støttes
Ja
Fiberoptisk kontakt
LC
SFP-sender standard
SW
Fiberkabeldiametere som støttes
50/125, 62.5/125 µm
Bølgelengde
850 nm

Vekt og dimensjoner

Bredde
203.2 mm
Dybde
5.3 mm
Høyde
76.2 mm
Vekt
110 g

Datainnpakking

Antall medfølgende produkter
4 pc(s)

Logistikk data

Harmonisert system (HS)-kode
85369010
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.