Startech MCM1110SFP
Startech MCM1110SFP
Startech MCM1110SFP
Startech MCM1110SFP
Startech MCM1110SFP
Startech MCM1110SFP
Startech MCM1110SFP

StartechMCM1110SFP

kr 895
Frakt fra kr 99
Startech artikkelnr. MCM1110SFP
Dustin artikkelnr. 5011071014
Fleksibel fiberkonverterer med SFP-port og Gigabit-støtte
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon MCM1110SFP

Generelt

Produsent
StarTech.com
Produktserie
StarTech.com
Modell
Multimode / Single Mode Fiber Media Converter - Open SFP Slot - 10/100/1000Mbps RJ45 Port - LFP Supported - IEEE 802.1q Tag VLAN - (MCM1110SFP)
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
Fibermedieomformer

Kabel

Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SFP (mini-GBIC)

SFP-modul

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Egenskaper
Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Full dupleksmodus, Jumbo Frames-støtte, Link Fault Pass Through-funksjon (LFP)
Tilpassede standarder
FCC, MSA, RoHS, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps

Maskinvarespesifikasjon

Fargekategori
Brun
Grensesnitt
1 x Ethernet 1000 - SFP, 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45
Statusindikatorer
Lenke/aktivitet, Strøm
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
50 °C
Driftsfuktighet
5 - 95 % (ikke-kondenserende)

Størrelser og vekt

Bredde
7 cm
Dybde
2.6 cm
Høyde
9.7 cm
Vekt
200 g

Garanti

Type
2 års garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 2 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter MCM1110SFP

PDF dokument

Andre kunder har også sett på