aI arrow-down-small arrow-down arrow-left-corner arrow-left-small arrow-left arrow-right-corner arrow-right-small arrow-right arrow-up-small arrow-up awards badge-employee bag button-click-2 button-click calendar-check calendar carrot cart-clock check-box check circle clock close cloud-2 cloud-safe clouds-download clouds-upload code coffee compact compare computer connect-network contact-user contact conversation credit-card delivery-2 delivery desk diploma doc docs document-license download easy-workplace education email-recieve email-send email equality event-micro fabric folder food gallery gaming gift globen graph hamburger headphones heart heart home idea image info-attention it key kitchen knowledge label laptop leaf list location log-in log-out lounge-zone man-woman market meeting-2 meeting meetings microsoft-365 minus mouse network-wifi-2 network-wifi network office-2 office-3 office-4 office pen phone plus popover-arrow popover-edge-arrow presentation printer question report-doc report-numbers report-stats screen search security-2 security seminar-micro-2 seminar-micro server service services settings shopping-cart-2 shopping-cart-3 shopping-cart-4 shopping-cart-5 shopping-cart silent skip-left skip-right solution sound speech-bubble-2 speech-bubble star statistic-2 statistic stop storage switch-account tea-1 tea-2 time-ongoing tomato trash-bin travel upload user-minus user-plus user video-elearnings video-play-button weather-activitet workplace zoom-in zoom-out
Allied Telesis AT MMC2000/SP Fibermedieomformer RJ-45 SFP (mini-GBIC)

Allied Telesis AT MMC2000/SP Fibermedieomformer RJ-45 SFP (mini-GBIC)

kr 1 795
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Allied Telesis artikkelnr. AT-MMC2000/SP-960
Dustin artikkelnr. 5011075323

Raske fakta

  • Type
    Fibermedieomformer
  • Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Dataoverføringshastighet
    1,000 Mbps
  • Type venstrekontakt
    RJ-45
  • Kontakttype høyre
    SFP (mini-GBIC)
  • Maks. overføringsdistanse
    1 km

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon AT MMC2000/SP

Generelt

Produsent
Allied Telesis
Produktserie
Allied Telesis AT
Modell
MMC2000/SP
Pakket mengde
1
Type
Fibermedieomformer
Nettverkskabeltype
Fibermedieomformer

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1,000, 1 Mbps
Maks. overføringsdistanse
1 km
Portantall
2
Optisk bølgelengde
850 nm
Tilpassede standarder
IEEE 802.1Q
Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SFP (mini-GBIC)

Kabel

Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SFP (mini-GBIC)

Maskinvarespesifikasjon

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-T, Ethernet 1000Base-X, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 100Base-X, Ethernet 10Base-T
Venstre konnektortype
RJ-45
Høyre konnektortype
SFP (mini-GBIC)
Grensesnitt
1 x Ethernet 100Base-X/1000Base-X - SFP hunn, 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 hunn
Statusindikatorer
Lenke/aktivitet, Strøm, System
Egenskaper
Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Automatic Link Restoration, Energy Efficient Ethernet, Full dupleks-funksjon, Jumbo Frames-støtte, Kan monteres på vegg, Lagring og fremsending, Smart Missing Link (SML), VLAN støttet
Type
Ekstern strømadapter
Tilpassede standarder
C-Tick, CISPR 22 klasse A, EN 55022 Class A, EN 60950-1, FCC Klasse A godkjent, UL 60950-1, VCCI
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
50 °C
Driftsfuktighet
5 - 95 % (ikke-kondenserende)
Fargekategori
Hvit

SFP-modul

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-T, Ethernet 1000Base-X, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 100Base-X, Ethernet 10Base-T
Maks. overføringsdistanse
550 m
Egenskaper
Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Automatic Link Restoration, Energy Efficient Ethernet, Full dupleks-funksjon, Jumbo Frames-støtte, Kan monteres på vegg, Lagring og fremsending, Smart Missing Link (SML), VLAN støttet
Tilpassede standarder
C-Tick, CISPR 22 klasse A, EN 55022 Class A, EN 60950-1, FCC Klasse A godkjent, UL 60950-1, VCCI, IEEE 802.1Q

Network

Link Protocol
Gigabit Ethernet

Størrelser og vekt

Bredde
5.49 cm
Dybde
10.16 cm
Høyde
2.18 cm
Vekt
170 g

Garanti

Type
1-årsgaranti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på