aI arrow-down-small arrow-down arrow-left-corner arrow-left-small arrow-left arrow-right-corner arrow-right-small arrow-right arrow-up-small arrow-up awards badge-employee bag button-click-2 button-click calendar-check calendar carrot cart-clock check-box check circle clock close cloud-2 cloud-safe clouds-download clouds-upload code coffee compact compare computer connect-network contact-user contact conversation credit-card delivery-2 delivery desk diploma doc docs document-license download easy-workplace education email-recieve email-send email equality event-micro fabric folder food gallery gaming gift globen graph hamburger headphones heart heart home idea image info-attention it key kitchen knowledge label laptop leaf list location log-in log-out lounge-zone man-woman market meeting-2 meeting meetings microsoft-365 minus mouse network-wifi-2 network-wifi network office-2 office-3 office-4 office pen phone plus popover-arrow popover-edge-arrow presentation printer question report-doc report-numbers report-stats screen search security-2 security seminar-micro-2 seminar-micro server service services settings shopping-cart-2 shopping-cart-3 shopping-cart-4 shopping-cart-5 shopping-cart silent skip-left skip-right solution sound speech-bubble-2 speech-bubble star statistic-2 statistic stop storage switch-account tea-1 tea-2 time-ongoing tomato trash-bin travel upload user-minus user-plus user video-elearnings video-play-button weather-activitet workplace zoom-in zoom-out
Startech MCM1110MMLC
Startech MCM1110MMLC
Startech MCM1110MMLC
Startech MCM1110MMLC
Startech MCM1110MMLC
Startech MCM1110MMLC
Startech MCM1110MMLC

Startech MCM1110MMLC

kr 1 145
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Startech artikkelnr. MCM1110MMLC
Dustin artikkelnr. 5011080906

Vi tipser om

Kostnadseffektiv fiberkonverterer med SFP-port
Denne fibermedia-omformeren er en enkel og kostnadseffektiv måte å utvide nettverket ditt over Gigabit-fiber. Den er utstyrt med en transceiver i multimodus som konverterer en RJ45 kobbertilkobling til Gigabit-fiber, for å forlenge nettverket ditt over større avstand eller koble arbeidsstasjoner til switcher. Omformeren gir en kraftig forlenget nettverksløsning for universiteter, bedrifter, offentlige bygninger, idrettsanlegg eller andre arenaer som trenger nettverkstilgang. Kostnadseffektiv utvidelse og pålitelig ytelse. Gigabit fibermedia-omformeren er en kostnadseffektiv og pålitelig løsning for kortere nettverksutvidelser. Den kobler et Ethernet-nettverk til eksterne enheter over et fibernett, med en rekkevidde på 550 m med det fiberoptiske grensesnittet.

Mediaomformeren har et slitesterkt metallkabinett som er utformet for å gi langvarig ytelse. Allsidig tilkobling for bred kompatibilitet. Fibermediaomformeren er fullt kompatibel med 10/100 / 1000Base-T Ethernet-nettverk og støtter auto-negotiation for å koble nettverk til forskjellige hastigheter og enheter til et Gigabit fibernettverk. Det gir allsidige tilkoblinger til eksisterende nettverk og enheter for å maksimere bruken og ytelsen til ditt eldre utstyr. Transceiveren i multimodus er flyttbar slik at du i fremtiden kan endre den for å møte nettverksbehovene dine. Enkel installasjon og kompakt håndtering. Den ukontrollerte fibermedieomformeren har et frittstående design med enkel plug-and-play-installasjon for å sikre rask og enkel installasjon. Omformeren har en kompakt størrelse som gir deg fleksible installasjonsalternativer - inkludert veggmontering for å spare plass.

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon MCM1110MMLC

Generelt

Produsent
StarTech.com
Produktserie
StarTech.com
Modell
Multimode (MM) LC Fiber Media Converter for 10/100/1000 Network - 550m - Gigabit Ethernet - 850nm - with SFP Transceiver (MCM1110MMLC)
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
Fibermedieomformer

Kabel

Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Maks. overføringsdistanse
550 m
Egenskaper
Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Jumbo Frames-støtte, Link Fault Pass Through-funksjon (LFP), Metallhus
Tilpassede standarder
FCC, MSA, RoHS, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Fargekategori
Brun
Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-SX - LC multi-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 hunn
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
50 °C
Driftsfuktighet
5 - 95 % (ikke-kondenserende)

Størrelser og vekt

Bredde
7 cm
Dybde
2.6 cm
Høyde
9.7 cm
Vekt
200 g

Garanti

Type
2 års garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 2 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på