aI arrow-down-small arrow-down arrow-left-corner arrow-left-small arrow-left arrow-right-corner arrow-right-small arrow-right arrow-up-small arrow-up awards badge-employee bag button-click-2 button-click calendar-check calendar carrot cart-clock check-box check circle clock close cloud-2 cloud-safe clouds-download clouds-upload code coffee compact compare computer connect-network contact-user contact conversation credit-card delivery-2 delivery desk diploma doc docs document-license download easy-workplace education email-recieve email-send email equality event-micro fabric folder food gallery gaming gift globen graph hamburger headphones heart heart home idea image info-attention it key kitchen knowledge label laptop leaf list location log-in log-out lounge-zone man-woman market meeting-2 meeting meetings microsoft-365 minus mouse network-wifi-2 network-wifi network office-2 office-3 office-4 office pen phone plus popover-arrow popover-edge-arrow presentation printer question report-doc report-numbers report-stats screen search security-2 security seminar-micro-2 seminar-micro server service services settings shopping-cart-2 shopping-cart-3 shopping-cart-4 shopping-cart-5 shopping-cart silent skip-left skip-right solution sound speech-bubble-2 speech-bubble star statistic-2 statistic stop storage switch-account tea-1 tea-2 time-ongoing tomato trash-bin travel upload user-minus user-plus user video-elearnings video-play-button weather-activitet workplace zoom-in zoom-out
Planet GT-802S Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus

Planet GT-802S Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus

kr 645
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (5 på lager)
Planet artikkelnr. GT-802S
Dustin artikkelnr. 5011123511

Raske fakta

  • Type
    Fibermedieomformer
  • Datakjedeprotokoll
    Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Dataoverføringshastighet
    1,000 Mbps
  • Type venstrekontakt
    RJ-45
  • Kontakttype høyre
    SC-enkeltmodus
  • Maks. overføringsdistanse
    10 km

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon GT-802S

Generelt

Produsent
PLANET Technology
Produktserie
PLANET
Modell
GT-802S
Pakket mengde
1
Type
Fibermedieomformer
Nettverkskabeltype
Fibermedieomformer

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1,000, 1 Mbps
Maks. overføringsdistanse
10 km
Optisk bølgelengde
1310 nm
Tilpassede standarder
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SC-enkeltmodus

Kabel

Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SC-enkeltmodus

Maskinvarespesifikasjon

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Venstre konnektortype
RJ-45
Høyre konnektortype
SC-enkeltmodus
Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-LX - SC single-mode x 2, 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45
Statusindikatorer
Lenke/aktivitet, Strøm
Egenskaper
Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Full dupleksmodus, Halv dupleksmodus
Strømforbruk ved drift
5.6 W
Tilpassede standarder
FCC Klasse A godkjent
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
50 °C
Driftsfuktighet
5 - 90%

SFP-modul

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Maks. overføringsdistanse
0.01 m
Egenskaper
Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Full dupleksmodus, Halv dupleksmodus
Tilpassede standarder
FCC Klasse A godkjent, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z

Network

Link Protocol
Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet

Størrelser og vekt

Bredde
9.7 cm
Dybde
6.9 cm
Høyde
2.6 cm
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på