Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60

Allied TelesisAT-MMC2000/LC-60

kr 2 895
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 92/mnd. i 36 måneder
Allied Telesis artikkelnr. AT-MMC2000/LC-960
Dustin artikkelnr. 5011129529
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon AT-MMC2000/LC-60

Generelt

Produktserie
Allied Telesis AT
Modell
MMC2000/LC
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
Fibermedieomformer

Kabel

Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
2x LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Maks. overføringsdistanse
500 m
Egenskaper
Automatic Link Restoration, Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Energy Efficient Ethernet, Full dupleks-funksjon, Jumbo Frames-støtte, Kan monteres på vegg, Lagring og fremsending, Smart Missing Link (SML), VLAN støttet
Tilpassede standarder
CISPR 22 klasse A, C-Tick, EN 55022 Class A, EN 60950-1, FCC Klasse A godkjent, UL 60950-1, VCCI, IEEE 802.1Q

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Fargekategori
Hvit
Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 hunn
Statusindikatorer
Lenke/aktivitet, Strøm, System
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
50 °C
Driftsfuktighet
5 - 95 % (ikke-kondenserende)

Størrelser og vekt

Bredde
5.49 cm
Dybde
10.16 cm
Høyde
2.18 cm
Vekt
170 g
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter AT-MMC2000/LC-60

PDF dokument

Andre kunder har også sett på