Hei! Du bruker en gammel nettleser. Hvis du vil bruke alle funksjonene på nettstedet vårt, anbefaler vi at du besøker oss i en annen nettleser, for eksempel Google Chrome eller Microsoft Edge.

Tilbehør

Filter

kr
kr
Ubiquiti UniFi Redundant Power System
2 på lager
3 995 krEkskl. mva
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-10G 10 Gigabit Ethernet
  • Produsent Ubiquiti
  • Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt RJ-45
22 på lager
745 krEkskl. mva
Cisco Nettverksstackmodul (en pakke 2)
48 timer
6 995 krEkskl. mva
Aruba Aruba Gigabit Ethernet
  • Produsent Hewlett Packard Enterprise
  • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
1 på lager
1 895 krEkskl. mva
Ubiquiti U Fiber 10 Gigabit Ethernet
  • Produsent Ubiquiti
  • Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
4 på lager
995 krEkskl. mva
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
  • Produsent Ubiquiti
  • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt RJ-45
15 på lager
195 krEkskl. mva
Cisco Strømforsyning
48 timer
4 695 krEkskl. mva
Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP J9151A) 10 Gigabit Ethernet
  • Produsent Pro Optix
  • Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
22 på lager
495 krEkskl. mva
Mikrotik S+RJ10 10 Gigabit Ethernet
  • Produsent MikroTik
  • Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
  • Kontakttype høyre RJ-45
3 på lager
645 krEkskl. mva
Cisco Rack-monteringssett
48 timer
695 krEkskl. mva
Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 1M
1 på lager
195 krEkskl. mva
Ubiquiti UniFi Switch Flex Utility
4 på lager
595 krEkskl. mva
Direktronik Console Cable RJ45 USB-C 1.8m Blue
57 på lager
135 krEkskl. mva
Cisco Aironet
  • Produsent Cisco
  • Produkttype Strøminjektor
  • Formfaktor Ekstern
48 timer
1 195 krEkskl. mva
Ubiquiti U Fiber Single-Mode Gigabit Ethernet
  • Produsent Ubiquiti
  • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
11 på lager
265 krEkskl. mva
Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 3M
  • Produsent Ubiquiti
  • Nettverkskabeltype Direkte 10GBase-koblingskabel
  • Type venstrekontakt SFP+
  • Type venstrekontakt SFP+
48 timer
295 krEkskl. mva
Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP JD094B) 10 Gigabit Ethernet
  • Produsent Pro Optix
  • Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
5 på lager
495 krEkskl. mva
Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 2M
5 på lager
265 krEkskl. mva
Ubiquiti UniFI DAC SFP+ 0.5M
21 på lager
165 krEkskl. mva
Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: HP J4859C) Gigabit Ethernet
  • Produsent Pro Optix
  • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
13 på lager
255 krEkskl. mva
Side 1 av 79