img

HPE Aruba

Gigabit Ethernet

1 495 kr Ekskl. mva
  • Lagerstatus: Kan sendes omgående 11 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011072565
  • Prod. art. nr.
  • J4859D

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Hewlett Packard Enterprise
Produktserie Aruba
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX
Maks. overføringsdistanse 10000 m
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
Størrelser og vekt
Bredde 1.5 cm
Dybde 5.3 cm
Høyde 1.3 cm
Vekt 20 g