Leter du etter SFP-moduler eller transceivere? I vårt utvalg finner du et bredt utvalg av SFP og GBIC til svitsjene i bedriftens datanettverk.

Filter

kr
kr
Ubiquiti UDC-3 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 3M 3m

Ubiquiti

UDC-3 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 3M 3m

Artikkelnr. 5011079014 Prod. art. nr. UDC-3
  • Produktfarge Sort
6 på lager
395 krEkskl. MVA
Cisco Small Business MGBT1 Gigabit Ethernet

Cisco

Small Business MGBT1 Gigabit Ethernet

Artikkelnr. 5010206901 Prod. art. nr. MGBT1
  • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type venstrekontakt RJ-45
48 timer
1 159 krEkskl. MVA
Intel Ethernet Sfp+ Sr Optics

Intel

Ethernet Sfp+ Sr Optics

Artikkelnr. 5010384077 Prod. art. nr. E10GSFPSR
    2 på lager
    695 krEkskl. MVA
    Moxa SFP-1FESLC-T

    Moxa

    SFP-1FESLC-T

    Artikkelnr. 5011245574 Prod. art. nr. SFP-1FESLC-T
    • Tilkoblingsteknologi Koblet med ledninger (ikke trådløs)
    Bestillingsvare
    3 095 krEkskl. MVA
    Cisco Mgbsx1 Gigabit Ethernet

    Cisco

    Mgbsx1 Gigabit Ethernet

    Artikkelnr. 5010077923 Prod. art. nr. MGBSX1
    • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
    • Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
    • Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
    • Type venstrekontakt LC
    48 timer
    1 545 krEkskl. MVA
    Ubiquiti 10 Gbps Long-Range Direct Attach Cable 5m SFP+ SFP+

    Ubiquiti

    10 Gbps Long-Range Direct Attach Cable 5m SFP+ SFP+

    Artikkelnr. 5011372543 Prod. art. nr. UACC-AOC-SFP10-5M
    • Tilkobling 1 SFP+
    • Tilkobling 2 SFP+
    • Produktfarge Akva
    48 timer
    545 krEkskl. MVA
    Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-T)

    Pro Optix

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-T)

    Artikkelnr. 5011122895 Prod. art. nr. GLC-T-O
      7 på lager
      395 krEkskl. MVA
      TP-Link TL-SM311LM

      TP-Link

      TL-SM311LM

      Artikkelnr. 5010968219 Prod. art. nr. SM311LM
      • Type grensesnitt mini-GBIC/SFP
      • SFP-transceivertype Fiber optisk
      • Fiberoptisk kontakt LC (UPC)
      • Multi-mode fiber (MMF) støttes Ja
      8 på lager
      195 krEkskl. MVA
      TP-Link MC210CS

      TP-Link

      MC210CS

      Artikkelnr. 5010968223 Prod. art. nr. MC210CS
      • Tilkoblingsteknologi Koblet med ledninger (ikke trådløs)
      • Fibre Channel-porter 1
      • Fiberoptisk kontakt SC
      12 på lager
      395 krEkskl. MVA
      Aruba Aruba

      Aruba

      Aruba

      Artikkelnr. 5011072565 Prod. art. nr. J4859D
      • Type grensesnitt SFP
      • SFP-transceivertype Fiber optisk
      • Fiberoptisk kontakt LC
      • Maksimal dataoverføringshastighet 1000 Mbit/s
      3 på lager
      2 895 krEkskl. MVA
      Zyxel SFP-SX-D Gigabit Ethernet

      Zyxel

      SFP-SX-D Gigabit Ethernet

      Artikkelnr. 5010545891 Prod. art. nr. 91-010-204001B
      • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
      • Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
      • Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
      • Type venstrekontakt LC multimodus
      48 timer
      1 145 krEkskl. MVA
      Ubiquiti UniFI DAC SFP+ 0.5M 0.5m SFP+ SFP+

      Ubiquiti

      UniFI DAC SFP+ 0.5M 0.5m SFP+ SFP+

      Artikkelnr. 5011181302 Prod. art. nr. UC-DAC-SFP+
      • Tilkobling 1 SFP+
      • Tilkobling 2 SFP+
      • Produktfarge Hvit
      Bestillingsvare
      215 krEkskl. MVA
      TP-Link TL-SM311LS

      TP-Link

      TL-SM311LS

      Artikkelnr. 5011007213 Prod. art. nr. SM311LS
      • Type grensesnitt mini-GBIC/SFP
      • SFP-transceivertype Fiber optisk
      • Fiberoptisk kontakt LC (UPC)
      • Multi-mode fiber (MMF) støttes Nei
      9 på lager
      195 krEkskl. MVA
      Zyxel SFP-LX-10-D

      Zyxel

      SFP-LX-10-D

      Artikkelnr. 5010663471 Prod. art. nr. 91-010-203001B
      • Maksimal dataoverføringshastighet 1000 Mbit/s
      48 timer
      1 545 krEkskl. MVA
      Ubiquiti U Fiber UF-GP-C+

      Ubiquiti

      U Fiber UF-GP-C+

      Artikkelnr. 5011098381 Prod. art. nr. UF-GP-C+
      • Type grensesnitt SFP
      • SFP-transceivertype Fiber optisk
      • Fiberoptisk kontakt SC
      • Maksimal dataoverføringshastighet 2500 Mbit/s
      48 timer
      1 095 krEkskl. MVA
      Digitus DAC SFP+ 10 Gigabit Orange 3M 3m SFP+ SFP+

      Digitus

      DAC SFP+ 10 Gigabit Orange 3M 3m SFP+ SFP+

      Artikkelnr. 5011260675 Prod. art. nr. DN-81229
      • Tilkobling 1 SFP+
      • Tilkobling 2 SFP+
      • Fibermodusstruktur Multi-modus
      • Produktfarge Oransje
      Bestillingsvare
      745 krEkskl. MVA
      Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul Fast Ethernet

      Cisco

      SFP (mini-GBIC) transceivermodul Fast Ethernet

      Artikkelnr. 5010105764 Prod. art. nr. GLC-GE-100FX=
      • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
      • Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
      • Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
      • Type venstrekontakt LC multimodus
      48 timer
      2 495 krEkskl. MVA
      Direktronik DAC SFP+ Grønn 1M

      Direktronik

      DAC SFP+ Grønn 1M

      Artikkelnr. 5011130096 Prod. art. nr. 133-5580
        Bestillingsvare
        345 krEkskl. MVA

        Viser 18 av 1106 produkter