img
img

D-Link DEM 310GT

Gigabit Ethernet

  • Lagerstatus: Sendes omgående 3 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010051083
  • Prod. art. nr.
  • DEM-310GT

Spesifikasjoner

Produsent D-Link
Produktserie D-Link DEM
Modell 310GT
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Type venstrekontakt LC
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi Kablet
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC x 2
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX
Maks. overføringsdistanse 10000 m
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm