img
img

D-Link DEM 311GT

Gigabit Ethernet

Høypresterende og pålitelig tranceiver

  • Lagerstatus: Sendes omgående 6 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010051086
  • Prod. art. nr.
  • DEM-311GT

Produktinformasjon

D-Links SFP Gigabit Interface Converters (mini-GBIC) er tranceivere som kobler gigabitswitcher og 10/100 Mbps-switcher med SFP-porter til gigabit Ethernet-nettverk, og tilbyr på denne måten høyhastighetstilkoblinger via den fiberoptiske kabelen.

Spesifikasjoner

Produsent D-Link
Produktserie D-Link DEM
Modell 311GT
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Type venstrekontakt LC multimodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi Kablet
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX
Maks. overføringsdistanse 550 m
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Optisk bølgelengde 850 nm