img
img
img

Netgear ProSafe AGM731F

SFP fibermodul gigabit multimode

845 kr
  • Lagerstatus: Beregnet til vårt lager: 27.12.2016
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010060051
  • Prod. art. nr.
  • AGM731F

Produktinformasjon

The ProSAFE GBIC Module is a LC duplex connector and meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent NETGEAR
Antall pakker 1
Modell AGM731F
Produktserie NETGEAR ProSafe
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Driftstemperatur
Laveste temperatur ved drift 0 °C
Høyeste temperatur ved drift 40 °C
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Kompatibel standard IEEE 802.3z
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Networking / Features Full duplex capability
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.3 cm
Yttermål dybde 6.5 cm
Yttermål Høyde 0.9 cm
Vekt 0.05 kg
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX