img
img
img

Netgear ProSafe AGM731F

SFP fibermodul gigabit multimode

  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010060051
  • Prod. art. nr.
  • AGM731F

Produktinformasjon

The ProSAFE GBIC Module is a LC duplex connector and meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent NETGEAR
Antall pakker 1
Modell AGM731F
Produktserie NETGEAR ProSafe
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Nettverksfunksjoner Full duplex capability
Kompatibel standard IEEE 802.3z
Miljøparametre
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 40 °C
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.3 cm
Yttermål dybde 6.5 cm
Yttermål Høyde 0.9 cm
Vekt 0.05 kg
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX
General
Form Factor Plug-in module