img
img
img
img
img

Netgear ProSafe AGM732F

Gigabit Ethernet

1 195 kr Ekskl. mva
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010068750
  • Prod. art. nr.
  • AGM732F

Spesifikasjoner

Produsent NETGEAR
Produktserie NETGEAR ProSafe
Modell AGM732F
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi Kablet
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX
Maks. overføringsdistanse 10000 m
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1 Gbps