img
img
img
img
img

Netgear ProSafe AGM732F

1 795 kr Ekskl. moms
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010068750
  • Prod. art. nr.
  • AGM732F

Produktinformasjon

The ProSAFE GBIC Module is a LC duplex connector and meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent NETGEAR
Antall pakker 1
Modell AGM732F
Produktserie NETGEAR ProSafe
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single mode
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX
General
Form Factor Plug-in module