aI arrow-down-small arrow-down arrow-left-corner arrow-left-small arrow-left arrow-right-corner arrow-right-small arrow-right arrow-up-small arrow-up awards badge-employee bag button-click-2 button-click calendar-check calendar carrot cart-clock check-box check circle clock close cloud-2 cloud-safe clouds-download clouds-upload code coffee compact compare computer connect-network contact-user contact conversation credit-card delivery-2 delivery desk diploma doc docs document-license download easy-workplace education email-recieve email-send email equality event-micro fabric folder food gallery gaming gift globen graph hamburger headphones heart heart home idea image info-attention it key kitchen knowledge label laptop leaf list location log-in log-out lounge-zone man-woman market meeting-2 meeting meetings microsoft-365 minus mouse network-wifi-2 network-wifi network office-2 office-3 office-4 office pen phone plus popover-arrow popover-edge-arrow presentation printer question report-doc report-numbers report-stats screen search security-2 security seminar-micro-2 seminar-micro server service services settings shopping-cart-2 shopping-cart-3 shopping-cart-4 shopping-cart-5 shopping-cart silent skip-left skip-right solution sound speech-bubble-2 speech-bubble star statistic-2 statistic stop storage switch-account tea-1 tea-2 time-ongoing tomato trash-bin travel upload user-minus user-plus user video-elearnings video-play-button weather-activitet workplace zoom-in zoom-out
Cisco X2

Cisco X2

kr 10 495
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 332/mnd. i 36 måneder
Kan sendes innen 48 timer
Begrenset antall:
Cisco artikkelnr. X2-10GB-SR=
Dustin artikkelnr. 5010109615
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon X2

Generelt

Produsent
Cisco
Produktserie
Cisco
Modell
X2
Pakket mengde
1
Type
X2-transceivermodul
Nettverkskabeltype
X2-transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
SC/PC-multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x X2
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsdistanse
300 m
Tilpassede standarder
IEEE 802.3ae
Opphavsproduktdata
FE: Cisco - switch; FE: NULL - NULL; FE: NULL - switch; FG: Cisco - control processor; FG: NULL - NULL; FH: Cisco - expansion module

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 10GBase-LR - SC/PC multi-mode x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Størrelser og vekt

Bredde
3.6 cm
Dybde
9.1 cm
Høyde
1.3 cm

Funksjoner og protokoll

Tilpassede standarder
IEEE 802.3ae

Garanti

Type
90-dagers garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 90 dager
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på