Cisco X2

9 495 kr 304 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010109615
  • Prod. art. nr.
  • X2-10GB-SR=

Produktinformasjon

The Cisco 10GBASE X2 modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26 m on standard FDDI grade MMF. Using 2000 MHz km*MMF (OM3), up to 300 m link lengths are possible.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type X2-transceivermodul
General
Device Type X2 transceiver module
Form Factor Plug-in module
Service og støtte
Service og støtte 90-dagers garanti
Service & Støtte, detaljer 90 dager
Service & Støtte 90 dager
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10000 Mbps
Kompatibel standard IEEE 802.3ae
Network & Communication
Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 3.6 cm
Yttermål dybde 9.1 cm
Yttermål Høyde 1.3 cm
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 10GBase-SR