Cisco X2

CiscoX2

kr 13 995
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 443/mnd. i 36 måneder
Cisco artikkelnr. X2-10GB-SR=
Dustin artikkelnr. 5010109615
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon X2

Generelt

Produsent
Produktserie
Modell
X2
Pakket mengde
1
Type
X2-transceivermodul
Nettverkskabeltype
X2-transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
SC/PC-multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x X2
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsdistanse
300 m
Tilpassede standarder
IEEE 802.3ae
Opphavsproduktdata
FE: Cisco - switch; FE: NULL - NULL; FE: NULL - switch; FG: Cisco - control processor; FG: NULL - NULL; FH: Cisco - expansion module

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 10GBase-LR - SC/PC multi-mode x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Størrelser og vekt

Bredde
3.6 cm
Dybde
9.1 cm
Høyde
1.3 cm

Funksjoner og protokoll

Tilpassede standarder
IEEE 802.3ae

Garanti

Type
90-dagers garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 90 dager
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på