img

Intel Ethernet Sfp+ Sr Optics

Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet

  • Lagerstatus: Beregnet til lager: 18.10.2019
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010384077
  • Prod. art. nr.
  • E10GSFPSR

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Intel
Produktserie Intel
Modell Ethernet SFP+ SR Optics
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP+
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 10GBase-SR
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Optisk bølgelengde 850 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-SR