Intel Ethernet Sfp+ Sr Optics 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet

Intel Ethernet Sfp+ Sr Optics 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet

kr 1 245
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (22 på lager)
Intel artikkelnr. E10GSFPSR
Dustin artikkelnr. 5010384077

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP+
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Ethernet Sfp+ Sr Optics

Generelt

Produsent
Produktserie
Modell
Ethernet SFP+ SR Optics
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP+
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 10GBase-SR

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 10GBase-SR
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på