Bestill senest 19/12 for å motta leveransen din før jul. Gjelder varer på lager.

img

Deltaco Adapter

ST flermodus Hunn ST multi-mode Hunn

  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010617361
  • Prod. art. nr.
  • ST-ST-M-SM-CE

Produktinformasjon

DELTACO skjøt, fiber, ST-ST, multimode, simplex, keramisk, metall
Skjøt for å sette i boksar, patchpaneler eller annet utstyr.

Spesifikasjoner

Generelt
Farge Sølv
Kontakttype venstre ST flermodus
Type for venstrekontakt Hunn
Kontakttype høyre ST multi-mode
Type for høyrekontakt Hunn
Service og støtte
Garanti 1 år