Direktronik Nettverkskabel

MPO-multimodus Hann MPO-multimodus Hann Turkis OM3 5m

2 095 kr 67 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010657121
  • Prod. art. nr.
  • 17-0965

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre MPO-multimodus
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype høyre MPO-multimodus
Type for høyrekontakt Hann
Tilpassede standarder OM3
Teknologi Fiberoptisk
Nettverkkabeltype Nettverkkabel
Farge
Farge Turkis
Service og støtte
Service og støtte 1 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 5 m