Direktronik Nettverkskabel MPO-multimodus Hann MPO-multimodus Hann

Direktronik Nettverkskabel MPO-multimodus Hann MPO-multimodus Hann

kr 1 761
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Begrenset antall:
Direktronik artikkelnr. 117-0965
Dustin artikkelnr. 5010657121

Raske fakta

  • Venstrekontakt type
    MPO-multimodus
  • Venstrekontaktkjønn
    Hann
  • Høyre kontakttype
    MPO-multimodus
  • Kjønn høyre kontakt
    Hann
  • Farge
    Blå

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Farge
Blå

Kabel

Nettverkskabeltype
Nettverkskabel
Venstrekontakt type
MPO-multimodus
Venstrekontaktkjønn
Hann
Høyre kontakttype
MPO-multimodus
Kjønn høyre kontakt
Hann
Teknologi
Fiberoptisk
Tilpassede standarder
OM3

Diverse

Farge
Turkis

Service og støtte

Type
1-årsgaranti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.