Direktronik Nettverkskabel

MPO-multimodus Hann MPO-multimodus Hann Turkis OM4 2m

1 595 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010657127
  • Prod. art. nr.
  • 17-1085

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre MPO-multimodus
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype høyre MPO-multimodus
Type for høyrekontakt Hann
Tilpassede standarder OM4
Teknologi Fiberoptisk
Nettverkkabeltype Nettverkkabel
Farge
Farge Turkis
Service og støtte
Service og støtte 1 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 2 m