img

Direktronik Fiberoptisk kabel

SC/APC LC/UPC OS1 2m

  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010672598
  • Prod. art. nr.
  • 117-0494

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Direktronik
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt LC/UPC
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 1
Kontakttype høyre SC/APC
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 1
Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
Tilpassede standarder OS1
Antall fibre 1
Størrelser og vekt
Lengde 2 m
Bli først i køen til Black Friday