img

Direktronik Fiberoptisk kabel

LC SC Simplex Enkeltmodus 9/125

  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010672600
  • Prod. art. nr.
  • 17-0498

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre LC
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Simplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Versjon OM1
Cladding 9/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side APC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 5 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti