img

Direktronik Fiberoptisk kabel

SC SC Duplex Multimodus 50/125

339 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010674197
  • Prod. art. nr.
  • 17-1510

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre SC
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM4
Cladding 50/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Turkis
Service og støtte
Service og støtte 25 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 7 m