Direktronik Fiberoptisk kabel SC/APC SC/APC OS1 0.5m

Direktronik Fiberoptisk kabel SC/APC SC/APC OS1 0.5m

kr 314
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (2 på lager)
Begrenset antall:
Direktronik artikkelnr. 117-0400
Dustin artikkelnr. 5010674225

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/APC
  • Type venstrekontakt
    SC/APC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1
  • Lengde
    0.5 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
Direktronik

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
SC/APC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/APC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1
Antall fibre
2

Størrelser og vekt

Lengde
0.5 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på