img

Direktronik Fiberoptisk kabel

SC/APC SC/APC OS1 1m

  • 1 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010674227
  • Prod. art. nr.
  • 117-0401

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Direktronik
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt SC/APC
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre SC/APC
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
Tilpassede standarder OS1
Antall fibre 2
Størrelser og vekt
Lengde 1 m