img

Direktronik Fiberoptisk kabel

LC LC Simplex Enkeltmodus 9/125

219 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010674621
  • Prod. art. nr.
  • 17-0648

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre LC
Kontakttype høyre LC
Duplex/Simplex Simplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Versjon OM1
Cladding 9/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Service og støtte
Service og støtte 25 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 25 m